AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 17.01.2018 17:08:49
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Gaute vart junior..
Kvam - grenland: ..

Glåmdal2 -Kvam: 1-3 (veteranliga)
Utskriftsvenleg side Publisert 12. januar 2018 kl. 23:32 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
Me sette to klubbrekordar i kveldens veterankamp mot Glåmdal2. Både 5x1 og 5x2 vart forbetra av våre veteranar. Og så vant me kampen i tillegg :). Reidar vart kampens store spelar med 663 pinnar - det gjev eit snitt på 221!
Glåmdal2: 1Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
Grethe Barbro Bergersen192173202567189
Bertil Blegeberg169162180511170
Tommy Brattbo164220183567189
Stein Erik Rugsveen205190215610203
Johan Helland175195221591197
Totalt90594010012846190
Kvam: 3Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
Olav Ludvig Haabrekke180201178559186
Reidar Olsen215247201663221
Finn Olesen168201137506169
Frank Tangen192214224630210
Ove Fonn178212153543181
Totalt93310758932901193
DifferanseSerie 1Serie 2Serie 3SumRes
Glåmdal2-28-135108-551
Kvam28135-108553




Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
Lenke: https://www.bowling.no/ligaspill/resultater/index.php?sesong=2017&Id=1217

JANUAR 2018

20.01.2018 Gaute vart juniorkretsmeister! (Kvam bowlingklubb)
19.01.2018 Kvam - Grenland: 1-3 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)
15.01.2018 Uttak til lokalliga 22. og 23. januar (Kvam bowlingklubb)


MARS 2017

30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Måndag 22.01.2018:
Bestilling 17:30 Ein bane reservert..
4 stk i ein time. tlf. 41477294 Lagt inn av: Frank Tangen......
Bestilling 17:30 Lokalliga på to banar..
Kvam2 - Vestkanten2 Lagt inn av: Frank Tangen......
 NETTKALENDER
frå 23.01 til 04.02
Tysdag 23.01.2018:
Undervisning 19:30 Bygdadans..
Onsdag 24.01.2018:
Anna 16:25 Hardanger Skys..
Bestilling 18:00 Bursdagsbowlin..
Idrett 18:00 Alpintrening..
Torsdag 25.01.2018:
Bestilling 17:00 Bursdagsbowlin..
Fredag 26.01.2018:
Utleige Leige av scene..
Kino 20:00 PREMIERE: Maze..
Laurdag 27.01.2018:
Anna 07:50 Hardanger Skys..
Konsert 18:00 Arsen Petrosya..
Sundag 28.01.2018:
Anna 16:35 Hardanger Skys..
Kino 17:30 Per Fugelli - ..
Kino 20:00 Maze Runner: D..
Måndag 29.01.2018:
Anna 11:30 Borgerlønn – A..
Anna 13:00 ÅRSMØTE..
Tysdag 30.01.2018:
Lagsaktivitet 19:00 Speleøving..
Onsdag 31.01.2018:
Idrett 18:00 Alpintrening..
Laurdag 03.02.2018:
Utleige Hardanger BTK ..
Bestilling 14:00 Alle banar res..
Sundag 04.02.2018:
Kino 17:30 Per Fugelli - ..
Konsert 18:00 Stein Urheim &..