AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 06.12.2017 18:14:26
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Klubbleiarmøte i ..
Fredag vert det j..
Kjegletrimmen 201..
Uttak til lokalli..

Kjegletrimmen 2017
Utskriftsvenleg side Publisert 10. desember 2017 kl. 21:10 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
Så var det igjen klart for desemberturneringa Kjegletrimmen. I år også er det dynamisk ranking. Det vil sei at rankinga endrar seg undervegs etter kvart som spelarane registrerer rankingseriar. Resultata vert lagt inn i denne artikkelen etter kvart som korta blir spelt. Finalen vert sundag 7. januar 2018.
NrNamnKlubbKortK1K2K3TotaltSnitt
1Frank TangenKvam57006316261957652
2Dag TjosaasKvam26775811258629
3Helge LønningKvam66585996261883628
4Olav Ludvig HåbrekkeKvam66436056031851617
5Olav RøyrvikKvam46556195761850617
6Håkon VikKvam25626261188594
7Ove FonnKvam25995511150575
8Terje HøysætherKvam65885525811721574
Totalt tal kort33



REGLAR
  • Turneringa har same handicapsystem som månadscupen
  • Kvalifisering heile desember
  • Finale 7. januar kl. 14.00 mellom dei 7 beste + den spelaren som har spelt flest kort.
    • Speleform: PP-finale.
      Det vil sei at alle skal spele ein kamp mot kvarandre. Siger gjev 20 bonuspoeng, uavgjort gjev 10, rein serie lik eller over 200 gjev 5 bonuspoeng og rein serie lik eller over 250 gjev 10 bonuspoeng. Elles så er det pinnefall inkl. hcp som avgjer resultatlista.
  • PRIS: kr 30 per kort pluss ordinær pris for seriane (finalespelet er gratis)
  • Du kan kjøpe så mange kort du vil.
  • Dei tre beste korta (9 seriar) dine vert teljande for finalen.
  • Har du starta på eit kort må dette kortet fullførast (alle tre seriane må spelast fortløpande).
  • Heile påmeldingsavgifta (kr 30 per kort) går til premiar




  • FINALE: (dei 7 beste + den med flest kort)
    • Sundag 7. januar kl 14
    • Speleform:
      • PP-finale
        Det vil sei at alle spelar ein kamp mot alle andre finalistar (totalt 7 kampar). Pinnefallet totalt i finalen inklusiv bonuspoeng (20 for kampsiger, 10 for uavgjort, 5 for rein score (u.hcp) lik eller over 200 og 10 for rein score lik eller over 250) avgjer kven som vinn.
    • Premiering:
      • Det vert premiar til 1/8 av deltakararne.






Epost: frank.tangen@epost.kvam.no

DESEMBER 2017

11.12.2017 Klubbleiarmøte i Bergen bowlingkrets (Kvam bowlingklubb)
11.12.2017 Fredag vert det juleavslutning med månadscup (Kvam bowlingklubb)
10.12.2017 Uttak til lokalliga (Kvam bowlingklubb)
10.12.2017 Olav Ludvig vart nr 4 på Gol (Kvam bowlingklubb)
09.12.2017 Gamle gubbar frå Kvam gjer det bra i veterantreff på Gol (Kvam bowlingklubb)


MARS 2017

30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Måndag 11.12.2017:
Bestilling 17:30 Lokalliga på to banar..
Kvam1 - Askøy1 Lagt inn av: Frank Tangen......
Bestilling 17:30 Lokalliga på to banar..
Kvam2 - Nygårf1 Lagt inn av: Frank Tangen......
Bygdekino 18:00 Bygdekino i Strandebarm..
Finn informasjon om filmar på www.bygdekinoen.no Barnefilm kl 18:00 Vaksenfilm kl 20:00 Kiosk med sal av mellom anna ekte kinopopcorn!......
 NETTKALENDER
frå 12.12 til 24.12
Tysdag 12.12.2017:
Politikk 08:30 Kvam formannsk..
Politikk 09:00 Kvam heradssty..
Anna 11:00 Internasjonal ..
Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
Utstilling 11:00 Siste veke! Ma..
Anna 18:00 ReDesign..
Undervisning 18:00 Bygdadans..
Onsdag 13.12.2017:
Utleige Øystese barnes..
Tur 11:00 Karatrakk..
Utstilling 11:00 Siste veke! Ma..
Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
Kino 19:00 PREMIERE: Star..
Konsert 19:00 KLING NO KLOKK..
Torsdag 14.12.2017:
Anna 10:00 Datahjelpa..
Utstilling 11:00 Siste veke! Ma..
Fredag 15.12.2017:
Utstilling 11:00 Siste veke! Ma..
Utleige Julaball for K..
Bestilling 18:00 Juleavslutning..
Kino 19:00 Solsidan - Fil..
Laurdag 16.12.2017:
Utstilling 11:00 Siste helg! Ma..
Sundag 17.12.2017:
Utstilling 11:00 Siste dag: Mar..
Konsert 16:00 Julekonsert..
Konsert 18:00 Julekonsert me..
Kino 19:00 Star Wars: Th..
Måndag 18.12.2017:
Utleige Juleavslutning..
Konsert 18:00 Julekonsert..
Tysdag 19.12.2017:
Anna 11:00 Internasjonal ..
Onsdag 20.12.2017:
Tur 11:00 Karatrakk..
Torsdag 21.12.2017:
Utstilling 15:20 Hardanger Skys..