AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 16.11.2017 16:44:01
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Julemesse..
Naboen fredag 24...
Månadscup sundag ..
Fyllingen - kvam:..

Siger for både Kvam2 og Kvam1 i lokalligaen
Utskriftsvenleg side Publisert 13. november 2017 kl. 22:48 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
Det var ein merkeleg lokalligarunde for våre lag som var i elden måndag kveld. Kvam2 spelte ein flott kamp, men møtte eit Fyllingen-lag som mangla ein spelar. Dermed vart det full pott til våre, men det hadde det sikkert blitt uansett i og med at Tor Andrè storspelte og Olav Ludvig og Helge hang bra med.
For våre antatt beste vart det ein særs slitsom og merkeleg kamp. Me måtte innom 3 ulike banepar før me fekk fullført kampen. Hallen på Askøy har tydelegvis store problem med vedlikehaldet av anlegget - eller dei hadde ekstremt uflaks i vår kamp. Laget vårt spelte ein elendig kamp, men Askøy1 spelte endå dårlegare og me leia 3-0 og hadde 115 pinnar å gå på før siste serien. Men då fant plutseleg Askøy ut at nok var nok og knuste oss med 183 pinnar og sikra dermed både siste serien og totalen.

Askøy 1: 2Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Marius Hjelvik115167135214631158
Sindre Wiik170166166205707177
Geir Karlsen116170173241700175
Totalt4015034746602038170
Kvam 1: 3Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Frank Tangen169167178158672168
Reidar Olsen134160178174646162
Ove Fonn180184143145652163
Totalt4835114994771970164
DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumRes
Askøy1-82-8-25183682
Kvam1 82825-183-683



Fyllingen 3: 0Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Tore Landmark161147169180657164
Svein Gallefoss159196176172703176
Totalt3203433453521360170
Kvam 2: 5Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Helge Lønning158162146204670168
Olav Ludvig Haabrekke232148175172727182
Tor Andrè Håbrekke Fosse214236199190839210
Totalt6045465205662236186
DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumRes
Fyllingen 3-284-203-175-214-8760
Kvam 22842031752148765


Tabellar:
Pl.1. divisjonPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Mascot 21820484216,7760128
2Stord1646984196,1760127
3Mascot 31686684200,8750221
4Askøy 21647384196,1730420
5Kvam 11511784180740319,5
6Mascot 11630684194,1740317
7Fyllingen 11679784200730415
8Åsane 11650884196,5720512,5
9Askøy 11573784187,3720511
10BBC 11496784178,270074


Pl.2. divisjonPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Åsane 31588184189,1750226
2Åsane 21641484195,4751123
3Fyllingen 21546684184,1740321
4Mascot 41513184180,1740320
5Nygård 11498584178,4750220
6Kvam 21428784170,1730415
7Fyllingen 31425880178,2730415
8Vestkanten 11493084177,7711513,5
9Vestkanten 21484484176,7730413,5
10Døve141118416871068




Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
Lenke: https://www.bowling.no/ligaspill/resultater/

NOVEMBER 2017

21.11.2017 Julemesse (Norheimsund Misjonssamband)
21.11.2017 Naboen fredag 24. november kl 22 (Musikk)
19.11.2017 Månadscup sundag 26. november (Kvam bowlingklubb)
18.11.2017 Fyllingen - Kvam: 4-0 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)
14.11.2017 Kvam3 - Askøy3: 3-2 (lokalliga 3. div.) (Kvam bowlingklubb)
12.11.2017 Vintertreffen i Haugesund, dagsrapportar (Kvam bowlingklubb)


MARS 2017

30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Tysdag 21.11.2017:
Møte 17:00 Eigna bustad i møte med framtida?..

...
Bestilling 18:00 Bestilling..
Tel.91802545 Lagt inn av: Reidar Olsen......
Uteliv 20:30 Sevilla - Liverpool..
Kl 20.30 Champions League......
 NETTKALENDER
frå 22.11 til 04.12
Onsdag 22.11.2017:
Tur 11:00 Karatrakk..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
Anna 15:45 Hardanger Skys..
Bestilling 17:00 Bursdagsbowlin..
Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
Uteliv 20:30 Basel- Manches..
Torsdag 23.11.2017:
Anna 10:00 Datahjelpa..
Anna 11:00 Kafé Gamleskul..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Bestilling 16:00 Alle banar i f..
Anna 19:00 Bingo i Ytre Å..
Fredag 24.11.2017:
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Bestilling 13:30 Bursdagbowling..
Utleige NattCup for VG..
Bestilling 16:40 Bursdagsbowlin..



Kino 19:00 A Bad Moms Ch..

Konsert 22:00 Jaffal innimyd..
Uteliv 22:00 Jaffal innimyd..
Laurdag 25.11.2017:
Anna 07:45 Hardanger Skys..
Utleige Rossvoll VBK v..
Religion 10:00 Julemesse..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Konsert 17:00 Julejazz..
Uteliv 20:30 Pub i Bygdatun..
Uteliv 21:00 QUIZ..
Sundag 26.11.2017:
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Anna 15:40 Visning i Hard..
Bestilling 16:30 Medlemsmøte..
Bestilling 18:00 Månadscup..
Konsert 18:00 Jubileumskonse..



Kino 20:00 Justice League..

Måndag 27.11.2017:
Politikk 09:00 Næring, plan o..
Politikk 10:00 Kvam formannsk..
Anna 11:30 Har pensjonist..
Bestilling 17:30 Lokalliga på t..
Tysdag 28.11.2017:
Anna 11:00 Internasjonal ..
Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Undervisning 19:30 Bygdadans..
Onsdag 29.11.2017:
Politikk 09:00 Rådet for menn..
Tur 11:00 Karatrakk..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
Anna 15:35 Hardanger Skys..
Anna 16:00 Grannelaget - ..
Utleige Utdanningsmess..
Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
Torsdag 30.11.2017:
Anna 10:00 Datahjelpa..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Fredag 01.12.2017:
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Laurdag 02.12.2017:
Utleige Rossvoll VBK v..
Utstilling 08:00 Hardanger Skys..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..



Kino 12:00 Ekspedisjon K..

Sundag 03.12.2017:
Anna 11:00 Juleverkstad..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Utstilling 15:30 Hardanger Skys..