AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 16.11.2017 16:49:34
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Julemesse..
Naboen fredag 24...
Månadscup sundag ..
Fyllingen - kvam:..

Kvam - Bergen: 4-0 (veteranliga)
Utskriftsvenleg side Publisert 8. november 2017 kl. 23:23 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
Endeleg vart det siger på veteranlaget vårt. Marginane var på vår side då me sikra oss poenga for 2. og 3. serien med 17 og 5 pinnars margin. Dermed klatra me opp på trygg plass. Om ei veke er det Fyllingen som er motstandar. Dei er hakket kvassare enn BBC så me må nok minst opp på nivået i denne kampen for å knipa poeng.
Kvam: 4Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
Olav Ludvig Haabrekke198180135513171
Finn Olesen236175183594198
Reidar Olsen214175144533178
Frank Tangen220238214672224
Ove Fonn142179204525175
Totalt10109478802837189
Bergen: 0Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
Ragnar Rysjedal154142187483161
Oddbjørn Tolo185179204568189
Jens Grimsgaard192227138557186
Arild Pedersen191197196584195
Rolf Hjøllo169185150504168
Totalt8919308752696180
DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3SumRES
Kvam1191751414
Bergen-119-17-5-1410




Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
Lenke: https://www.bowling.no/ligaspill/resultater/index.php?Id=1217&sesong=2017&runde=0

NOVEMBER 2017

21.11.2017 Julemesse (Norheimsund Misjonssamband)
21.11.2017 Naboen fredag 24. november kl 22 (Musikk)
19.11.2017 Månadscup sundag 26. november (Kvam bowlingklubb)
18.11.2017 Fyllingen - Kvam: 4-0 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)
14.11.2017 Kvam3 - Askøy3: 3-2 (lokalliga 3. div.) (Kvam bowlingklubb)
13.11.2017 Siger for både Kvam2 og Kvam1 i lokalligaen (Kvam bowlingklubb)
12.11.2017 Vintertreffen i Haugesund, dagsrapportar (Kvam bowlingklubb)


MARS 2017

30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Tysdag 21.11.2017:
Møte 17:00 Eigna bustad i møte med framtida?..

...
Bestilling 18:00 Bestilling..
Tel.91802545 Lagt inn av: Reidar Olsen......
Uteliv 20:30 Sevilla - Liverpool..
Kl 20.30 Champions League......
 NETTKALENDER
frå 22.11 til 04.12
Onsdag 22.11.2017:
Tur 11:00 Karatrakk..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
Anna 15:45 Hardanger Skys..
Bestilling 17:00 Bursdagsbowlin..
Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
Uteliv 20:30 Basel- Manches..
Torsdag 23.11.2017:
Anna 10:00 Datahjelpa..
Anna 11:00 Kafé Gamleskul..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Bestilling 16:00 Alle banar i f..
Anna 19:00 Bingo i Ytre Å..
Fredag 24.11.2017:
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Bestilling 13:30 Bursdagbowling..
Utleige NattCup for VG..
Bestilling 16:40 Bursdagsbowlin..



Kino 19:00 A Bad Moms Ch..

Konsert 22:00 Jaffal innimyd..
Uteliv 22:00 Jaffal innimyd..
Laurdag 25.11.2017:
Anna 07:45 Hardanger Skys..
Utleige Rossvoll VBK v..
Religion 10:00 Julemesse..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Konsert 17:00 Julejazz..
Uteliv 20:30 Pub i Bygdatun..
Uteliv 21:00 QUIZ..
Sundag 26.11.2017:
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Anna 15:40 Visning i Hard..
Bestilling 16:30 Medlemsmøte..
Bestilling 18:00 Månadscup..
Konsert 18:00 Jubileumskonse..



Kino 20:00 Justice League..

Måndag 27.11.2017:
Politikk 09:00 Næring, plan o..
Politikk 10:00 Kvam formannsk..
Anna 11:30 Har pensjonist..
Bestilling 17:30 Lokalliga på t..
Tysdag 28.11.2017:
Anna 11:00 Internasjonal ..
Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Undervisning 19:30 Bygdadans..
Onsdag 29.11.2017:
Politikk 09:00 Rådet for menn..
Tur 11:00 Karatrakk..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
Anna 15:35 Hardanger Skys..
Anna 16:00 Grannelaget - ..
Utleige Utdanningsmess..
Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
Torsdag 30.11.2017:
Anna 10:00 Datahjelpa..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Fredag 01.12.2017:
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Laurdag 02.12.2017:
Utleige Rossvoll VBK v..
Utstilling 08:00 Hardanger Skys..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..



Kino 12:00 Ekspedisjon K..

Sundag 03.12.2017:
Anna 11:00 Juleverkstad..
Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
Utstilling 15:30 Hardanger Skys..