AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 17.10.2017 15:59:56
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
To sigrar og eit ..

Solør - Kvam: 4-0 (veteranliga)
Utskriftsvenleg side Publisert 10. oktober 2017 kl. 14:28 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
Det vart null i målprotokollen for våre seniorar i kampen mot Solør. Med litt meir tur hadde me lurt oss til eitt poeng, men spelet vårt fortente vel heller ikkje nokon bonus. Torsdag 12. oktober er det ny kamp når 5. runden skal spelast - då mot Varna.
Solør: 4Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
Anita Meiningen211208211630210
John Bergsløkken153168200521174
Bjørn Steen201153201555185
Per Olav Vermund157171163491164
Knut Atle Skoglund202167255624208
Totalt92486710302821188
Kvam: 0Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
Olav Ludvig Haabrekke183189197569190
Dag Tjosaas124145139408136
Helge Lønning211161181553184
Frank Tangen192181215588196
Reidar Olsen171169153493164
Totalt8818458852611174
DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3SumRES
Solør43221452104
Kvam-43-22-145-2100






Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
Lenke: https://www.bowling.no/ligaspill/resultater/index.php?sesong=2017&Id=1217

OKTOBER 2017

17.10.2017 To sigrar og eit tap i lokalligarunden (Kvam bowlingklubb)
16.10.2017 KM for lag på Askøy 11./12. november (Kvam bowlingklubb)
13.10.2017 Kvam - Varna: 0-4 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)


MARS 2017

30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Talentsamling Rossvo..
Perioden 30.09.2017 - 30.10.2017....
Sundag 22.10.2017:
Utstilling 11:00 Maria Nepomuceno - Afetosyntesis..
Den brasilianske kunstnaren Maria Nepomuceno (1976-) lagar fargerike skulpturar med kjende og overraskande material. Tau er det gjennomgåande materialet. Saman med perler, fletta strå, keramiske eleme...
Utleige Kjøken og Foaje: TV-aksjonen v/Kristi Opsanger tlf: 91359600..
TV-aksjonen v/Kristi Opsanger tlf: 91359600 Søndag 22.10.17 frå kl 12:00 - 20:00Kjøken og foaje.......
Utleige Konsert Norheimsund musikklag v/Per Magne Villanger..
Konsert ved Norheimsund musikklag v/Per Magne Villanger Epost: per.magne.villanger@kvamnet.no......
Uteliv 14:30 Everton - Arsenal..
Kl 14.30 Premie league......
Konsert 15:00 KOnsert med Norheimsund Musikklag..
Deltakarar: Øyvind Nyborg, Geir Botnen og Norheimsund Musikklag. Servering av kaffi/kaker......
Uteliv 17:00 Tottenham - Liverpool..
Kl 17 Premie league......



Kino 20:00 PREMIERE: Geostorm..

Samtidig som en mann drar ut i verdensrommet for å forhindre at klimakontrollerende satellitter lager en gigantisk storm, oppdager broren hans at noen forsøker å ta livet av presidenten. Etter ...
Uteliv 20:00 Brann - Rosenborg..
Kl 20 Seriekamp......
 NETTKALENDER
frå 23.10 til 04.11
Tysdag 24.10.2017:
Anna 11:00 Internasjonal ..
Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Bestilling 17:00 Bursdagsbowlin..
Onsdag 25.10.2017:
Tur 11:00 Karatrakk..
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
Anna 16:00 Grannelaget - ..
Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
Konsert 20:00 Souls of Syria..
Torsdag 26.10.2017:
Anna 10:00 Datahjelpa..
Anna 11:00 Kafé Gamleskul..
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Fredag 27.10.2017:
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..



Kino 17:30 PREMIERE: Kars..




Kino 20:00 PREMIERE: Thor..

Uteliv 21:00 "ALFONZO BAND"..
Uteliv 21:00 "ALFONZO BAND"..
Laurdag 28.10.2017:
Utleige Rossvoll VBK. ..
Utleige Rossvoll VBK J..
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Utleige KJØKENUTLEIGE:..
Uteliv 21:00 QUIZ..
Sundag 29.10.2017:
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Bestilling 16:30 Styremøte..



Kino 17:30 Karsten og Pe..




Kino 20:00 Thor: Ragnaro..

Måndag 30.10.2017:
Politikk 09:00 Næring, plan o..
Tysdag 31.10.2017:
Kurs Påmeldingsfris..
Politikk 09:00 Kvam formannsk..
Anna 11:00 Internasjonal ..
Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Undervisning 19:30 Bygdadans..
Onsdag 01.11.2017:
Politikk 09:00 Rådet for menn..
Tur 11:00 Karatrakk..
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
Bestilling 18:00 Røde kors, all..
Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
Torsdag 02.11.2017:
Anna 10:00 Datahjelpa..
Anna 10:00 Høyrselhjelpa..
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Fredag 03.11.2017:
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..
Utleige Husflidsmesse..
Bestilling 18:00 Hallen reserve..
Laurdag 04.11.2017:
Utstilling 11:00 Maria Nepomuce..