Det nye heradsstyret

Her finn du Klikk for stort bilete ein oversikt over dei 27 representantane i det nye heradsstyret i Kvam herad, etter at opptellinga av valet er endeleg.

Nedanfor finn du medlemer og varamedlemer til det nye heradsstyret. For meir detaljerte opplysningar, til dømes om personsstemmer og slengjarar, sjå valprokotollen (PDF, 228 kB)..

Medlemer

Senterpartiet (8):

  • Jostein Ljones
  • Johanne Neteland
  • Svein Johannes Stuve
  • Siv Håbrekke
  • Trygve Vik
  • Gjermund Stuve
  • Silje Aksnes
  • Stig Aase

Arbeidarpartiet (6):

  • Torgeir Næss
  • Vigdis J. Håland
  • Halvard Lilletveit
  • Even Øyri
  • Evy Kleivane
  • Dag Rune Mo

Framstegspartiet (4):

  • Frode Nygård
  • Bjørgulv Hauger
  • Gunnar Kvandal
  • Gry Merethe Kyrkjeeide

Kristeleg Folkeparti (3):

  • Lisbeth Hanne Fredheim Oma
  • Hans Arne Børsheim
  • Jostein Moldsvor

Høgre (2):

  • Frode Skeie
  • Ottar Steinar Randa

Miljøpartiet Dei Grøne (2):

  • Natalia A. Golis
  • Kari Mostad

Sosialistisk Venstreparti (1):

  • Geir Madsen

Raudt (1):

  • Håvard Gjerde

Varamedlemer

Senterpartiet:

  1. Leidulv Brattli
  2. Kari Torpe
  3. Erla Hjordis Gunnarsdottir
  4. Helena Bru
  5. Svanhild Aksnes Botnen
  6. Heine Røyrvik
  7. Bertil Ove Skeie
  8. Raumune Paulaskiene
  9. Lene Tørvik
  10. Vilma Vence
  11. Laila Skogesal Ditmarsen

Arbeidarpartiet:

  1. Svein Rune Stakseng
  2. Eirik Gluppe Steinstø
  3. Kjerstin Valland
  4. Michael Iversen
  5. Liv Kari Handegård
  6. Marita Rykkje
  7. Ameira Idris Saglwia
  8. Kristi Mo Storaas
  9. Linda Lokøy Lygre

Framstegspartiet:

  1. Jan Lygre
  2. Anita Sørnes
  3. Rune Fonnaland
  4. Ronny Samland
  5. Frank Jacobsen
  6. Sondre Lygre
  7. Atle Skjervik

Kristeleg Folkeparti:

  1. Anders Sæleset
  2. Kristin Songe-Brandslet
  3. Elin Vestbøstad
  4. Hanne Sofie Moldsvor
  5. Anna-Kristina Fredheim Oma
  6. Hallvard Kleven

Høgre:

  1. Hallgeir Torpe
  2. Geirmund Vik Hovdane
  3. Arne Digernes
  4. Bjarne Mo
  5. Marit Sandven Oma

Miljøpartiet Dei Grøne:

  1. Otto Thillmann
  2. Linda Lid
  3. Bjørn Lingener
  4. Anna Mo-Bjørkelund
  5. Ingunn Hildonen Teigland

Sosialistisk Venstreparti:

  1. Ingrid Laupsa Tjosaas
  2. Lise Heimark Vikane
  3. Øyvind Larsen
  4. Paul Ringheim

Raudt:

  1. Liv Turid Lofthus
  2. Lena Lofthus Osmo
  3. Kari Stidal Øystese
  4. Olgar Neteland