Lenke til artikkelinnhald - TenesterLenke til artikkelinnhald A - A - A | Sidekart |
AKTUELT | TENESTER | POLITISK | VAL | KVAM | PLAN | KOMMUNEPLAN | POSTLISTE | KONTAKT | SKJEMA |
TENESTER
arbeid og næring
born og ungdom
bustad og eigedom
eldre
familie og samliv
helse
individ og samfunn
innvandring
miljø, kultur og fritid
religion og livssyn
rettslege spørsmål
skattar og avgifter
skule og utdanning
sosiale tenester
trafikk og køyrety
plan og byggesak
kommunale avgifter
Lenke - Vert opna i nytt vindagabarnehagar
Lenke - Vert opna i nytt vindagaavgiftshefte

Du er her: Startside / tenester /

Ålvik skule

Utskriftsvenleg side Lagt ut 5. september 2014 kl. 08:53 av Ester Aalvik Hauger
Ålvik skule Besøksadresse:
Skulevegen 2
5614 Ålvik

Postadresse:
Postboks 5
5605 ÅLVIK

Rektor: Ester Aalvik Hauger
Telefon: 56556835 / 56556831 (rektor)
e- post: ester.aalvik.hauger@kvam.kommune.no

Avdelingsleiarar:
Kari Torpe
telefon: 95979288
e- post:kari.torpe@epost.kvam.no

Kristin Hovland
telefon: 97572440
e - post:kristin.hovland@epost.kvam.no



VISJON:


"Ålvik skule skal vera ein god lærestad, der foreldre er trygge for borna sine, og der borna likar å vera!"

Ålvik skule har skuleåret 2014/2015 51 elevar.Skulen har for tida fire-delt barnesteg.
Me har eit eineståande uteområde, som er i bruk store deler av dagen og året.


TILSETTE hausten 2014



Kari Torpe, avdelingsleiar og faglærar, (kari.torpe@epost.kvam.no)
Kristin Hovland,avdelingsleiar og kontaktlærar i 5. klasse(kristin.hovland@epost.kvam.no)
Nina Lunde Aalvik, kontaktlærar, 3. og 4. klasse (nina.aalvik@epost.kvam.no)
Tove Johanne Øvrevik, kontaktlærar 1.og 2. klasse (tove.johanne.ovrevik@epost.kvam.no)
Torbjørn Vardehaug- kontaktlærar 6. og 7. klasse(torbjorn.vardehaug@epost.kvam.no)
Hilde Reinsli Hansen, faglærar,(hilde.reinsli.hansen@epost.kvam.no)
Kristin Holst, faglærar (kristin.holst@epost.kvam.no)
Unni Egdetveit, assistent(unni.egdetveit@epost.kvam.no)
Marianne Linga, assistent (marianne.linga@epost.kvam.no)
Margrete Sjo, assistent( margrete.sjo@epost.kvam.no)
Bente Helen Jordalen - fagarbeidar
Elevrådsansvarleg: Kristin Hovland
Trivselsleiar ansvarleg: Hilde Reinsli Hansen
Ester Aalvik Hauger – rektor (ester.aalvik.hauger@kvam.kommune.no)


Epost: ester.aalvik.hauger@kvam.kommune.no
Heimeside: http://alvik.skule.no




ARILD M. STEINE RÅDMANN Arild M. Steine Rådmann


FACEBOOK  Facebook

Godkjent HTML 4.01 Transitional
Kvam herad, Grovagjelet 16, 5600 Norheimsund - telefon: 56553000 / faks: 56553001, epost: postmottak@kvam.kommune.no