Lenke til artikkelinnhald - Rossvoll VBKLenke til artikkelinnhald A - A - A | Sidekart |
AKTUELT | TENESTER | POLITISK | LAGSPORTALEN | KVAM | PLAN | POSTLISTE | KONTAKT | SKJEMA |
AKTUELT
kunngjering
ledige stillingar
nyhende
lagsportalen
kalender
- Kva skjer i Kvam..
logg inn/ mi side

Du er her: Startside / aktuelt / kalender /
Utleige registrert av kulturkontoret
Tidspunktet som er registrert er den perioden arrangør har leigt lokalet - når sjølve arrangementet startar finn du forhåpentlegvis som ei eige registrering i Nettkalenderen


Rossvoll VBK

  • STAD: Norheimsund idrettshall
  • TID: laurdag 17. november 2012 kl. 08:00 (slutt: 18. november 2012 kl. 23:00)
Seriespel junior, Eilev Nyland

Arrangørinfo
Onsdag 29. mars 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Trim kl. 11:00 Karatrakk
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utleige kl. 17:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp
Lagsaktivitetkl. 17:30 Sportsliga alle baner
Idrettkl. 18:00 Alpintrening
Lagsaktivitetkl. 19:00 Korøving
Utelivkl. 19:00 Brann - Rosenborg
Utelivkl. 19:00 Brann - Rosenborg
Anna kl. 20:00 Visning i Hardanger Skyspace


Torsdag 30. mars 2017:
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Lagsaktivitetkl. 18:00 Øving - Jaffal Innimydlo
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret
Anna kl. 19:00 Bingo i Ytre Ålvik
Trim kl. 20:00 Damebading


Fredag 31. mars 2017:
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Anna kl. 18:00 Seminar
Kinokl. 18:00 PREMIERE: Smurfene - Den hemmelige landsbyen
Kinokl. 20:00 PREMIERE: Ghost in the Shell
Utelivkl. 21:00 QUIZ


Laurdag 1. april 2017:
Utleige kl. 08:00 Turnering Rossvoll VBK
Anna kl. 10:00 Korstafett
Anna kl. 10:00 Korstafett med seminar
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Kinokl. 12:00 Karsten og Petra - ut på tur
Utstilling kl. 12:00 Opning av utstillinga I DET BLÅ
Utelivkl. 22:00 Jaffal Innimydlo på Naboen


Sundag 2. april 2017:
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Trim kl. 13:00 Bading for alle
Utleige kl. 13:00 Kvam basket
Kinokl. 18:00 Smurfene - Den hemmelige landsbyen
Anna kl. 19:30 Gammaldanskveld
Kinokl. 20:00 Ghost in the Shell


Måndag 3. april 2017:
Undervisning kl. 15:30 Datatreff for seniorar
Trim kl. 19:00 Dame- / herrebading


Tysdag 4. april 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Bestilling kl. 17:00 Hallen reservert
Trim kl. 17:00 Familiebading 1-5 år
Anna kl. 18:00 ReDesign
Trim kl. 18:00 Familiebading 1.-5. klasse
Trim kl. 19:00 Jenter/gutar 6.-10. klasse
Trim kl. 20:00 Herrebading


Onsdag 5. april 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Trim kl. 11:00 Karatrakk
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Konsertkl. 18:00 Lyttekurs i klassisk musikk: På scenekanten med Annabel Guaita og Jordi Mora
Bestilling kl. 18:15 Øystese Røde Kors
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving
Lagsaktivitetkl. 19:30 Sportsliga alle baner


Torsdag 6. april 2017:
Anna kl. 11:00 Kafe Gamleskulen
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Lagsaktivitetkl. 17:30 Sportsliga alle baner
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening
Lagsaktivitetkl. 18:00 Øving - Jaffal Innimydlo
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret
Trim kl. 20:00 Damebading


Fredag 7. april 2017:
Skulekino kl. 09:00 Dyrene i Hakkebakkeskogen
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Anna kl. 11:30 Kvar song ei soge «- ditt liv fortalt i hundreårige songtradisjonar»
Kinokl. 11:30 Samarbeid med Kvam senioruniversitet: Kvar song ei soge
Kinokl. 18:00 PREMIERE: The Boss Baby


Laurdag 8. april 2017:
Utleige kl. 08:00 Konsert / dans
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Anna kl. 12:00 Barneverkstad: Lik form - ulik
Bestilling kl. 15:00 FAMILIEBOWLING


Sundag 9. april 2017:
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Bestilling kl. 15:30 leiging bowling 4 baner i 2 timer
Anna kl. 16:00 Palmesundagsbasar i Strandebarm
Kinokl. 18:00 The Boss Baby
Kinokl. 20:00 Moonlight


Måndag 10. april 2017:
Idrettkl. 17:00 Lokalliga 1. div.& 3. div. alle baner
Bygdekino kl. 18:00 Bygdekino i Strandebarm


Tysdag 11. april 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik


Onsdag 12. april 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving
Kinokl. 20:00 PREMIERE: Fast & Furious 8


Torsdag 13. april 2017:
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening


Fredag 14. april 2017:
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ


Laurdag 15. april 2017:
Søknadsfrist Høgskuletilbod ved Studiesenteret i Øystese
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik


Sundag 16. april 2017:
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Kinokl. 17:30 Vaiana
Kinokl. 20:00 Jackie


Måndag 17. april 2017:
Kinokl. 17:00 Skjønnheten og Udyret
Kinokl. 20:00 Fast & Furious 8


Tysdag 18. april 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Trim kl. 17:00 Familiebading 1-5 år
Trim kl. 18:00 Familiebading 1.-5. klasse
Trim kl. 19:00 Jenter/gutar 6.-10. klasse
Trim kl. 20:00 Herrebading


Onsdag 19. april 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Bestilling kl. 18:00 Lokalliga to banar
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Torsdag 20. april 2017:
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret
Trim kl. 20:00 Damebading


Fredag 21. april 2017:
Skulekino kl. 10:30 Dyrene i Hakkebakkeskogen
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO


Laurdag 22. april 2017:
Utleige kl. 08:00 Rossvoll VBK
Utleige kl. 08:00 Rossvoll VBK
Anna kl. 10:00 Seminar
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Kinokl. 12:00 Gråtass redder gården
Konsertkl. 13:00 Kakaokonsert m/unge talent frå Kvam kulturskule
Utleige kl. 13:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL
Kinokl. 14:00 Smurfene - Den hemmelige landsbyen
Kinokl. 16:00 Vaiana


Sundag 23. april 2017:
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Trim kl. 13:00 Bading for alle
Anna kl. 18:00 Mannekeng
Kinokl. 18:00 Gråtass redder gården
Anna kl. 19:00 I same båt - Kvitanesen


Måndag 24. april 2017:
Anna kl. 11:30 fotopioneren Knud Knudsen
Idrettkl. 17:00 Lokalliga 1. div.& 3. div. alle baner
Trim kl. 19:00 Dame- / herrebading
Idrettkl. 19:30 Hardangerbløminga


Tysdag 25. april 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Idrettkl. 17:00 Hardangerbløminga
Trim kl. 17:00 Familiebading 1-5 år
Trim kl. 18:00 Familiebading 1.-5. klasse
Trim kl. 19:00 Jenter/gutar 6.-10. klasse
Trim kl. 20:00 Herrebading


Onsdag 26. april 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Idrettkl. 17:00 Hardangerbløminga
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Torsdag 27. april 2017:
Anna kl. 11:00 Kafe Gamleskulen
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Idrettkl. 17:00 Hardangerbløminga
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret
Trim kl. 20:00 Damebading


Fredag 28. april 2017:
Anna kl. 11:00 Fredagspraten
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ
Utstilling kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Idrettkl. 17:00 Hardangerbløminga


Laurdag 29. april 2017:
Idrettkl. 09:00 Hardangerbløminga
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik
Utstilling kl. 11:00 Utstillinga I DET BLÅ


Sundag 30. april 2017:
Idrettkl. 09:00 Hardangerbløminga
Anna kl. 11:00 Annette Koefoed - IMAGO
Utstilling kl. 11:00 Ingebrigt Vik 150. Ingebrigt Vik og Bård Breivik


Tysdag 2. mai 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Onsdag 3. mai 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Utleige kl. 18:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL
Bestilling kl. 18:15 Øystese Røde Kors
Konsertkl. 19:00 Konsert


Torsdag 4. mai 2017:
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret


Fredag 5. mai 2017:
Utleige kl. 16:00 Aktivitetshelg SIL v/Sara Stave


Måndag 8. mai 2017:
Idrettkl. 17:00 Lokalliga 2. div.& 3. div. alle baner
Bygdekino kl. 18:00 Bygdekino i Strandebarm


Tysdag 9. mai 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget
Anna kl. 18:00 ReDesign


Onsdag 10. mai 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Torsdag 11. mai 2017:
Anna kl. 11:00 Kafe Gamleskulen
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret


Fredag 12. mai 2017:
Kinokl. 11:30 Samarbeid med Senioruniversitetet (ope for alle): Jackie


Tysdag 16. mai 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Onsdag 17. mai 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling


Torsdag 18. mai 2017:
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret


Fredag 19. mai 2017:
Utleige kl. 16:00 Kvammakoret v/K.K. Børve
Utleige kl. 16:00 Vårball 9. kl. v/Øystese ungd.skule Kontaktperson: Ester Aalvik Hauger


Laurdag 20. mai 2017:
Anna kl. 09:00 KORSTEMNE
Utleige kl. 13:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL


Sundag 21. mai 2017:
Anna kl. 09:00 KORSTEMNE
Anna kl. 13:00 Sesongopning med Sylfest


Tysdag 23. mai 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Onsdag 24. mai 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Torsdag 25. mai 2017:
Utleige kl. 08:00 Øystese Cup v/Øystese Fotballklubb
Anna kl. 11:00 Kafe Gamleskulen
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening


Fredag 26. mai 2017:
Anna kl. 11:00 Fredagspraten


Tysdag 30. mai 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Onsdag 31. mai 2017:
Lagsaktivitetkl. 10:00 Pensjonistbowling
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Torsdag 1. juni 2017:
Lagsaktivitetkl. 18:00 Klubbtrening
Anna kl. 19:00 Korøving Kvammakoret


Laurdag 3. juni 2017:
Utleige kl. 13:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL


Tysdag 6. juni 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Onsdag 7. juni 2017:
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Torsdag 8. juni 2017:
Anna kl. 11:00 Kafe Gamleskulen
Utleige kl. 16:00 Hardingtonar


Laurdag 10. juni 2017:
Utleige kl. 08:00 Garderobar og Inngangsparti - Bergen cykleklubb


Måndag 12. juni 2017:
Konsertkl. 18:00 Sommarkonsert


Tysdag 13. juni 2017:
Anna kl. 11:00 Internasjonal Kvinnegruppe


Onsdag 14. juni 2017:
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Fredag 16. juni 2017:
Festival Hardanger trebåtfestival


Laurdag 17. juni 2017:
Festival Hardanger trebåtfestival
Utleige kl. 08:00 Serieavvikling Boccia


Sundag 18. juni 2017:
Festival Hardanger trebåtfestival


Onsdag 21. juni 2017:
Utleige kl. 18:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL
Lagsaktivitetkl. 19:00 Øving


Laurdag 24. juni 2017:
Utleige kl. 13:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL


Måndag 26. juni 2017:
Utleige kl. 08:00 Ferieklubben


Fredag 7. juli 2017:
Bestilling kl. 18:15 Øystese Røde Kors


Måndag 7. august 2017:
Utleige kl. 08:00 Ferieklubben


Onsdag 9. august 2017:
Utleige kl. 08:00 Rossvoll sommarleir


Måndag 21. august 2017:
Bygdekino kl. 18:00 Bygdekino i Strandebarm


Tysdag 22. august 2017:
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Laurdag 26. august 2017:
Utleige kl. 10:00 Idrettsdag
Messe/show kl. 11:00 Wings and Wheels Hardanger


Tysdag 29. august 2017:
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Onsdag 30. august 2017:
Utleige kl. 18:00 KJØKENUTLEIGE:A-lagskamp v/ØIL


Laurdag 2. september 2017:
Utleige kl. 09:00 Talentsamling Rossvoll VBK
Utleige kl. 09:00 Talentsamling v/Rossvoll VBK


Tysdag 5. september 2017:
Trim kl. 11:00 Tur med fotalaget


Laurdag 9. september 2017:
Utleige kl. 13:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL


Sundag 10. september 2017:
Utleige kl. 10:00 Vallokal - Kvam herad
Utleige kl. 10:00 Vallokal - Kvam herad


Måndag 18. september 2017:
Bygdekino kl. 18:00 Bygdekino i Strandebarm


Onsdag 20. september 2017:
Utleige kl. 18:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL


Sundag 24. september 2017:
Utleige kl. 10:00 Open hall


Fredag 6. oktober 2017:
Utleige kl. 16:00 Siderfestival


Sundag 8. oktober 2017:
Utleige kl. 13:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL


Måndag 16. oktober 2017:
Bygdekino kl. 18:00 Bygdekino i Strandebarm


Laurdag 21. oktober 2017:
Utleige kl. 09:00 Kvammaveko


Laurdag 28. oktober 2017:
Utleige kl. 14:00 KJØKENUTLEIGE: A-lagskamp v/ØIL


Fredag 3. november 2017:
Utleige kl. 17:30 Husflidsmesse


Fredag 10. november 2017:
Utleige kl. 16:00 Bornas verdensdag


Måndag 13. november 2017:
Bygdekino kl. 18:00 Bygdekino i Strandebarm


Torsdag 16. november 2017:
Utleige kl. 16:00 Jubileumskonsert Øystese musikklag


Måndag 11. desember 2017:
Bygdekino kl. 18:00 Bygdekino i Strandebarm


Fredag 16. februar 2018:
Utleige kl. 16:00 UKM/kulturskulen


Fredag 6. april 2018:
Utleige kl. 15:00 Storkurs 2018 v/ Hjorten 4H


Sundag 30. september 2018:
Utleige kl. 10:00 Open hall


Fredag 2. november 2018:
Utleige kl. 17:30 Husflidsmesse


Sundag 29. september 2019:
Utleige kl. 10:00 Open hall


Fredag 1. november 2019:
Utleige kl. 17:30 Husflidsmesse


Legevakt 116117


SNARVEGAR
Lagsportalen  - vert opna i nytt vindauge Lagsportalen

FACEBOOK  Facebook

Godkjent HTML 4.01 Transitional
Kvam herad, Grovagjelet 16, 5600 Norheimsund - telefon: 56553000 / faks: 56553001, epost: postmottak@kvam.kommune.no