AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 19.11.2017 01:22:27
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Kvam - gjøvik: 4-..
Julemesse..
Månadscup sundag ..

KinoThelma
  • STAD: Kvam kino, Ungdomshallen
  • TID: sundag 17. september 2017 kl. 20:00 (slutt: sundag 17. september 2017 kl. 22:00)
  • Thelma er en romantisk overnaturlig thriller om en ung kvinne som i møte med kjærligheten oppdager at hun har skremmende uforklarlige krefter.

    Thelma har nettopp flyttet fra sin religiøse familie på Vestlandet for å studere i Oslo, da hun plutselig får et voldsomt anfall på lesesalen som hun holder skjult for sine foreldre. Samtidig treffer hun medstudenten Anja og de to blir trukket mot hverandre på mystisk vis. Thelma blir overveldet av følelser hun ikke tør å anerkjenne, anfallene blir flere og farligere, og legene har ingen forklaring. Skremmende og overnaturlige krefter presser seg frem og en dag forsvinner Anja sporløst...


    Thelma er Joachim Triers (Reprise, Oslo 31.august, Louder Than Bombs) nye, norskspråkelige film. Eili Harboe spiller hovedrollen. Hun har tidligere vært med i filmer som "Bølgen", "Kyss meg for faen i helvete" og "Kompani Orheim". Hun spiller mot Kaya Wilkins, også kjent som artisten Okay Kaya.
    http://www.filmweb.no/film/article1279111.ece
    Arrangørinfo
    Lenke til Kvam kino sine nettsider
    Kvam - Gjøvik: 4-0 (veteranliga)
    Utskriftsvenleg side Publisert 21. november 2017 kl. 23:35 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
    Endeleg vart det siger og full pott for våre veteranar. Det gjev oss eit lite pusterom med tanke på kampen om å unngå nedrykk. Me spelte ein god kamp og hadde i tillegg marginane på vår side slik at me hanka inn alle poenga - i midtserien med 4 pinnars overvekt.
    Kvam: 4Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
    Olav Ludvig Haabrekke220192169581194
    Reidar Olsen168173166507169
    Dag Tjosaas183199174556185
    Frank Tangen207190235632211
    Ove Fonn194174189557186
    Totalt9729289332833189
    Gjøvik: 0
    Rune Martinsen175159166500167
    Lillian Larsen176176174526175
    Kai Olsen204246205655218
    Hallgeir Lønstad144188192524175
    Espen Holm169155167491164
    Totalt8689249042696180
    DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3SumRes
    Kvam1044291374
    Gjøvik -104-4-29-1370



    Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
    Lenke: https://www.bowling.no/ligaspill/resultater/index.php?sesong=2017&Id=1217

    NOVEMBER 2017

    21.11.2017 Julemesse (Norheimsund Misjonssamband)
    19.11.2017 Månadscup sundag 26. november (Kvam bowlingklubb)
    18.11.2017 Fyllingen - Kvam: 4-0 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)
    14.11.2017 Kvam3 - Askøy3: 3-2 (lokalliga 3. div.) (Kvam bowlingklubb)


    MARS 2017

    30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


    JUNI 2012

    11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

     NETTKALENDER
    Fredag 24.11.2017:
    Utstilling 11:00 Utstilling: Maria Nepomuceno - Afetosyntesis..

    Den brasilianske kunstnaren Maria Nepomuceno (1976-) lagar fargerike skulpturar med kjende og overraskande material. Tau er det gjennomgåande materialet. Saman med perler, fletta strå, keramiske eleme...
    Bestilling 13:30 Bursdagbowling..
    Tel.98296560 Lagt inn av: Reidar Olsen......
    Utleige NattCup for VG2 Øystese Gymnas v/Arild Lillevik 95428348..
    NattCup for VG2 Øystese Gymnas v/Arild Lillevik 95428348......
    Bestilling 16:40 Bursdagsbowling - 4banar..
    tel.90044660 Lagt inn av: Reidar Olsen......



    Kino 19:00 A Bad Moms Christmas..

    De tre lite verdsatte og overbelastede mødrene Amy, Kiki og Carla gjør opprør mot julens utfordringer og forventninger i håp om å skape den perfekte ferien. Og som om ikke det å lage den perfek...
    Uteliv 22:00 Jaffal innimydlo..

    ...
     NETTKALENDER
    frå 25.11 til 07.12
    Laurdag 25.11.2017:
    Anna 07:45 Hardanger Skys..
    Utleige Rossvoll VBK v..
    Religion 10:00 Julemesse..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Uteliv 16:00 Manchester UTD..
    Konsert 17:00 Julejazz..
    Uteliv 18:30 Liverpool - Ch..
    Uteliv 20:00 Dansefest..
    Uteliv 20:30 Pub i Bygdatun..
    Uteliv 21:00 QUIZ..
    Sundag 26.11.2017:
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Anna 15:40 Visning i Hard..
    Bestilling 16:30 Medlemsmøte..
    Bestilling 18:00 Månadscup..
    Konsert 18:00 Jubileumskonse..



    Kino 20:00 Justice League..

    Måndag 27.11.2017:
    Politikk 09:00 Næring, plan o..
    Politikk 10:00 Kvam formannsk..
    Anna 11:30 Har pensjonist..
    Bestilling 17:30 Lokalliga på t..
    Tysdag 28.11.2017:
    Anna 11:00 Internasjonal ..
    Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Undervisning 19:30 Bygdadans..
    Onsdag 29.11.2017:
    Politikk 09:00 Rådet for menn..
    Politikk 09:00 Kontrollutvale..
    Tur 11:00 Karatrakk..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
    Anna 15:35 Hardanger Skys..
    Anna 16:00 Grannelaget - ..
    Utleige Utdanningsmess..
    Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
    Torsdag 30.11.2017:
    Anna 10:00 Datahjelpa..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Fredag 01.12.2017:
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Laurdag 02.12.2017:
    Utleige Rossvoll VBK v..
    Utstilling 08:00 Hardanger Skys..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Sundag 03.12.2017:
    Anna 11:00 Juleverkstad..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Utstilling 15:30 Hardanger Skys..
    Tysdag 05.12.2017:
    Anna 11:00 Internasjonal ..
    Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Bestilling 18:00 Bowling på all..
    Anna 19:30 Dansekveld..
    Onsdag 06.12.2017:
    Tur 11:00 Karatrakk..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
    Utstilling 15:30 Hardanger Skys..
    Bestilling 18:00 Røde kors, all..
    Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
    Torsdag 07.12.2017:
    Anna 10:00 Datahjelpa..
    Anna 10:00 Høyrselhjelpa..
    Anna 11:00 Kafé Gamleskul..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..