AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 19.11.2017 01:22:45
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Kvam - gjøvik: 4-..
Julemesse..
Månadscup sundag ..

Bygdekino i Strandebarm
  • STAD: Haugatun i Strandebarm
  • TID: måndag 11. desember 2017 kl. 18:00 (slutt: måndag 11. desember 2017 kl. 21:30)
  • Finn informasjon om filmar på www.bygdekinoen.no
    Barnefilm kl 18:00
    Vaksenfilm kl 20:00

    Kiosk med sal av mellom anna ekte kinopopcorn!
    strandebarmul@gmail.com
    Arrangørinfo
    Kvam - Gjøvik: 4-0 (veteranliga)
    Utskriftsvenleg side Publisert 21. november 2017 kl. 23:35 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
    Endeleg vart det siger og full pott for våre veteranar. Det gjev oss eit lite pusterom med tanke på kampen om å unngå nedrykk. Me spelte ein god kamp og hadde i tillegg marginane på vår side slik at me hanka inn alle poenga - i midtserien med 4 pinnars overvekt.
    Kvam: 4Serie 1Serie 2Serie 3SumSnitt
    Olav Ludvig Haabrekke220192169581194
    Reidar Olsen168173166507169
    Dag Tjosaas183199174556185
    Frank Tangen207190235632211
    Ove Fonn194174189557186
    Totalt9729289332833189
    Gjøvik: 0
    Rune Martinsen175159166500167
    Lillian Larsen176176174526175
    Kai Olsen204246205655218
    Hallgeir Lønstad144188192524175
    Espen Holm169155167491164
    Totalt8689249042696180
    DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3SumRes
    Kvam1044291374
    Gjøvik -104-4-29-1370



    Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
    Lenke: https://www.bowling.no/ligaspill/resultater/index.php?sesong=2017&Id=1217

    NOVEMBER 2017

    21.11.2017 Julemesse (Norheimsund Misjonssamband)
    19.11.2017 Månadscup sundag 26. november (Kvam bowlingklubb)
    18.11.2017 Fyllingen - Kvam: 4-0 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)
    14.11.2017 Kvam3 - Askøy3: 3-2 (lokalliga 3. div.) (Kvam bowlingklubb)


    MARS 2017

    30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


    JUNI 2012

    11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

     NETTKALENDER
    Fredag 24.11.2017:
    Utstilling 11:00 Utstilling: Maria Nepomuceno - Afetosyntesis..

    Den brasilianske kunstnaren Maria Nepomuceno (1976-) lagar fargerike skulpturar med kjende og overraskande material. Tau er det gjennomgåande materialet. Saman med perler, fletta strå, keramiske eleme...
    Bestilling 13:30 Bursdagbowling..
    Tel.98296560 Lagt inn av: Reidar Olsen......
    Utleige NattCup for VG2 Øystese Gymnas v/Arild Lillevik 95428348..
    NattCup for VG2 Øystese Gymnas v/Arild Lillevik 95428348......
    Bestilling 16:40 Bursdagsbowling - 4banar..
    tel.90044660 Lagt inn av: Reidar Olsen......



    Kino 19:00 A Bad Moms Christmas..

    De tre lite verdsatte og overbelastede mødrene Amy, Kiki og Carla gjør opprør mot julens utfordringer og forventninger i håp om å skape den perfekte ferien. Og som om ikke det å lage den perfek...
    Uteliv 22:00 Jaffal innimydlo..

    ...
     NETTKALENDER
    frå 25.11 til 07.12
    Laurdag 25.11.2017:
    Anna 07:45 Hardanger Skys..
    Utleige Rossvoll VBK v..
    Religion 10:00 Julemesse..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Uteliv 16:00 Manchester UTD..
    Konsert 17:00 Julejazz..
    Uteliv 18:30 Liverpool - Ch..
    Uteliv 20:00 Dansefest..
    Uteliv 20:30 Pub i Bygdatun..
    Uteliv 21:00 QUIZ..
    Sundag 26.11.2017:
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Anna 15:40 Visning i Hard..
    Bestilling 16:30 Medlemsmøte..
    Bestilling 18:00 Månadscup..
    Konsert 18:00 Jubileumskonse..



    Kino 20:00 Justice League..

    Måndag 27.11.2017:
    Politikk 09:00 Næring, plan o..
    Politikk 10:00 Kvam formannsk..
    Anna 11:30 Har pensjonist..
    Bestilling 17:30 Lokalliga på t..
    Tysdag 28.11.2017:
    Anna 11:00 Internasjonal ..
    Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Undervisning 19:30 Bygdadans..
    Onsdag 29.11.2017:
    Politikk 09:00 Rådet for menn..
    Politikk 09:00 Kontrollutvale..
    Tur 11:00 Karatrakk..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
    Anna 15:35 Hardanger Skys..
    Anna 16:00 Grannelaget - ..
    Utleige Utdanningsmess..
    Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
    Torsdag 30.11.2017:
    Anna 10:00 Datahjelpa..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Fredag 01.12.2017:
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Laurdag 02.12.2017:
    Utleige Rossvoll VBK v..
    Utstilling 08:00 Hardanger Skys..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Sundag 03.12.2017:
    Anna 11:00 Juleverkstad..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Utstilling 15:30 Hardanger Skys..
    Tysdag 05.12.2017:
    Anna 11:00 Internasjonal ..
    Friluftsliv 11:00 Turgruppa Fota..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Bestilling 18:00 Bowling på all..
    Anna 19:30 Dansekveld..
    Onsdag 06.12.2017:
    Tur 11:00 Karatrakk..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..
    Tur 11:30 TRAKKAtrimmen..
    Utstilling 15:30 Hardanger Skys..
    Bestilling 18:00 Røde kors, all..
    Anna 19:00 Kor I Alle Dag..
    Torsdag 07.12.2017:
    Anna 10:00 Datahjelpa..
    Anna 10:00 Høyrselhjelpa..
    Anna 11:00 Kafé Gamleskul..
    Utstilling 11:00 Utstilling: Ma..