AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 17.01.2018 16:45:13
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Gaute vart junior..
Kvam - grenland: ..

To sigrar og eit tap i lokalligaen
Utskriftsvenleg side Publisert 9. januar 2018 kl. 22:14 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
Tredjelaget kom best ut av årets første lokalligakampar med siger 4-1 over Fyllingen4 i Øystese. Andrelaget tapte 2-3 mot Døve medan førstelaget sikra seg 3 poeng på Sandsli mot BBC1. Tredjelaget vil kanskje halda seg i toppen utover våren, men førstelaget får sikkert meir enn nok med å unngå nedrykksstriden sjølv om me no ligg på 3. plass, då det er få poeng mellom topp og botn. Andrelaget ligg midt i sumpen og treng nokre gode kampar for å koma på trygg plass.
BBC1: 2Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Oddbjørn Tolo169189171188717179
Ragnar Rysjedal190185215157747187
Jens Grimsgaard199181209210799200
Totalt5585555955552263189
Kvam1: 3Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Olav Ludvig Haabrekke129163152181625156
Frank Tangen200236192206834209
Ove Fonn228195191237851213
Totalt5575945356242310193
DifferanseSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumRes
BBC11-3960-69-472
Kvam1-139-6069473



Kvam2: 2Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Dag Tjosaas138120196159613153
Helge Lønning145133142185605151
Reidar Olsen160186193232771193
Totalt4434395315761989166
Døve: 3Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Kåre Neraas166175192172705176
Harald Håverstad207156136169668167
Dag Hafstad211154184163712178
Totalt5844855125042085174
DifferanseSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumRes
Kvam2-141-461972-962
Døve14146-19-72963



Kvam3: 4Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Håkon Vik154178188133653163
Olav Røyrvik185139150125599150
Gaute Øye Melstveit194130216173713178
Totalt5334475544311965164
Fyllingen4: 1Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumSnitt
Arnt Nilsen131154146158589147
Aleksander Monsen102119148126495124
Kurt Ekanger151145155170621155
Totalt3844184494541705142
DifferanseSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4SumRes
Kvam314929105-232604
Fyllingen4-149-29-10523-2601


Tabellar:

Nr.1. divisjonSnittKVUTPoeng
1Mascot 2211,81080236
2Mascot 3204,31070330
3Kvam 1181,61060428,5
4Stord1961060428
5Mascot 1203,71060427
6Askøy 2191,2940525
7Åsane 1202,91040623,5
8Fyllingen 1196,51040621
9Askøy 1190940518
10BBC 1182,11000108


Nr.2. divisjonSnittKVUTPoeng
1Åsane 2195,11081135,5
2Åsane 3187,71060432
3Fyllingen 2180,61060431
4Mascot 4180,11060428
5Nygård 1177,21060427
6Vestkanten 1184,61041526,5
7Kvam 2168,91030719
8Vestkanten 2175,51040618,5
9Fyllingen 3173,41030717
10Døve171,21030715,5


Nr.3. divisjonSnittKVUTPoeng
1Åsane 4170,2970230,5
2Kvam 3162,1970230
3BBC 2171,5860228,5
4Os165,3941426,5
5Askøy 3171,5850325
6Åsane 5165,2931520,5
7Nygård 2151,2940518
8Vestkanten 3150,9820613
9Fyllingen 4134,990093








Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
Lenke: https://www.bowling.no/ligaspill/resultater/index.php?sesong=2017&Id=1250

JANUAR 2018

20.01.2018 Gaute vart juniorkretsmeister! (Kvam bowlingklubb)
19.01.2018 Kvam - Grenland: 1-3 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)
15.01.2018 Uttak til lokalliga 22. og 23. januar (Kvam bowlingklubb)
12.01.2018 Glåmdal2 -Kvam: 1-3 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)


MARS 2017

30.03.2017 Årsmelding 2016 (Lidarende Samfunnshus)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Måndag 22.01.2018:
Bestilling 17:30 Ein bane reservert..
4 stk i ein time. tlf. 41477294 Lagt inn av: Frank Tangen......
Bestilling 17:30 Lokalliga på to banar..
Kvam2 - Vestkanten2 Lagt inn av: Frank Tangen......
 NETTKALENDER
frå 23.01 til 04.02
Tysdag 23.01.2018:
Undervisning 19:30 Bygdadans..
Onsdag 24.01.2018:
Anna 16:25 Hardanger Skys..
Bestilling 18:00 Bursdagsbowlin..
Idrett 18:00 Alpintrening..
Torsdag 25.01.2018:
Bestilling 17:00 Bursdagsbowlin..
Fredag 26.01.2018:
Utleige Leige av scene..
Kino 20:00 PREMIERE: Maze..
Laurdag 27.01.2018:
Anna 07:50 Hardanger Skys..
Konsert 18:00 Arsen Petrosya..
Sundag 28.01.2018:
Anna 16:35 Hardanger Skys..
Kino 17:30 Per Fugelli - ..
Kino 20:00 Maze Runner: D..
Måndag 29.01.2018:
Anna 11:30 Borgerlønn – A..
Anna 13:00 ÅRSMØTE..
Tysdag 30.01.2018:
Lagsaktivitet 19:00 Speleøving..
Onsdag 31.01.2018:
Idrett 18:00 Alpintrening..
Laurdag 03.02.2018:
Utleige Hardanger BTK ..
Bestilling 14:00 Alle banar res..
Sundag 04.02.2018:
Kino 17:30 Per Fugelli - ..
Konsert 18:00 Stein Urheim &..